افزایش و تقویت حافظه با توجه به این موارد | بیماری

راه های تقویت حافظه

مطمئنا تقویت حافظه و افزایش سطح هوش از نگرانیای همه آدما و مخصوصا پدر و مادرها نسبت به فرزانشانه که در ادامه با راهکارهایی واسه تقویت حافظه آشنا میشیم.

: افزایش و تقویت حافظه با در نظر گرفتن این موارد

⁣⁣زردچوبه :

⁣به خاطر وجود کورکومین که ترکیبی شیمیایی در زردچوبه س,  این ادویه یکی از قوی ترین مواد ضد التهابی نام گرفته, زردچوبه سیستم ایمنی رو تقویت می کنه و سطح هوشیاری و پردازش اطلاعات در مغز رو بالا می بره, از مصرف این ادویه خوش رنگ در وعده های غذایی تون غافل نشید.

کلم بروکلی :

ویتامین K و کولین موجود در بروکلی، حافظه رو سرحال و حواس جمع نگه می داره, منبع غنی ویتامین C هستش و هم اینکه پر از فیبره و کمک می کنه که زودتر سیر شید. می تونین بروکلی رو خام استفاده کنین یا اونو بپزید و در غذاهای متنوعی استفاده کنین.

کرفس :

⁣ ⁣اگه علاوه بر سرحال نگه داشتن و تقویت حافظه و مغز عزیز تون، به دنبال کاهش وزن هم هستین, می تونین شدیدا روی کرفس حساب کنین, ⁣هر فنجون از آب کرفس تنها ۱۶ کالری داره., هنگام به کار گیری کرفس فقط به ساقه ها اکتفا نکنین و از برگ هاش هم استفاده کنین.

شکلات تلخ :

⁣⁣خیلی ذوق زده نشید, ⁣منظورمون از شکلات, شکلاتای جور واجور و شیرین موجود در سوپر مارکتا نیس, هر چی شکلات تلخ تر و تیره تر باشه, واسه سلامتی به درد بخور تره.

شکلاتای تلخ پر از آنتی اکسیدان هستن و خاصیت ضدالتهابی بالایی دارن, شکلاتای تلخ و تیره واسه تقویت حافظه بی نظیرند.

مجله شمال گردی رو دنبال کنین, تلاش می کنیم در آینده مقالات بیشتری واسه افزایش سطح حافظه و هوش منتشر کنیم.

مجله شمال گردی

مجموعه ⇐ روانشناسی

.

منبع :

Author: ماه نشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *