“افزایش میل جنسی خانم ها | تغذیه سالم”

با خوردن نوعای جورواجور مواد غذایی سطح سروتونین بدن بالا میره سروتونین یه انتقال دهنده عصبی در سیستم عصبی مرکزیه. و دلیل افزایش میل جنسی در زنان می شه کمبود آهن دلیل بی حوصلگی و کاهش میل جنسی زنان می شه و با مصرف غذاهای شامل آهن مانند (عدس، اسفناج، شکلای جور واجور گوشت و حبوبات ) و با درمان کم خونی فقر آهن کاهش میل جنسی اصلاح می شه.

روغن ماهی: روغن ماهی شامل دوپامینه که در مشکل کارکرد جنسی در زنان استفاده می شه. ماهی قزل آلای وحشی و دیگه ماهیای آب سرد مانند ( ساردین، شاه ماهی، قزل آلا و ماهی کولی ) دارای امگا ۳ بالایی هستن. این اسیدای چرب واسه کارکرد مغز و سیستم عصبی و مقابله با افسردگی، بهبود خلق و خو، افزایش حافظه و قدرت مغزی اثر داره.

شکلات مشکی: شکلات تیره شامل فنیل اتیل آمین بالاتری از شکلای جور واجور دیگه شوکولات داره و به دلیل داشتن آنتی کسیدان واسه کمک به کارکرد جنسی سالم موثره.

تخم کدو و آجیل: دانه کدو تنبل دارای روی بالاییه که در حفظ میل جنسی زنان موثره هم اینکه پر از اسید چرب امگا ۳ هستن که واسه سلامت کلی جنسی به درد بخور هستن.

آووکادو: اگه سطح اسید فولیک خون پایین باشه انرژی و تمایل به رابطه جنسی کم میشه آووکادو اسید فولیک و ویتامین B6 بالایی داره اسید فولیک به تامین انرژی و ویتامین B6 به تنظیم غده تیروئید در زنان کمک می کنه تیروئید با حفظ هورمون، با تنظیم میل جنسی زنان نقش مهمی داره.

سیر: سیر ماده بی نظیره که خرد شده اون باعث افزایش جریان خون و بالا بردن میل جنسی در خانوما می شه.

هندوانه: هندوانه سرشار ازآسید امینه ال سیترولینه که در افزایش خون رسانی به دستگاه تناسلی موثره مثل قرص ویاگرای طبیعی عمل می کنه

زغال اخته ( بری بری ): پر از انتی اکسیدانه باعث افزایش خونرسانی به جریان تناسلی می شه و در نعوظ قوی نقش موثری داره..

مارچوبه: نی از پتاسیم و فولیک اسید و ویتامین B هستش که به افزایش هیستامین کمک می کنه. که در سلامت جنسی هر دو جنس ( آقایون و خانوما موثره )

جمع آوری: گروه سلامت پرداد

.

منبع :

Author: ماه نشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *